dinsdag 1 november 2022

Binnenkort verwacht en nu al te reserveren: 'De hoofdrol' geschreven door Janice Hallett

Eén moord. Vijftien verdachten.
Kun jij dit mysterie ontrafelen?

De hoofdrol

De detective De hoofdrol van Janice Hallett is opgebouwd uit de e-mails, berichten en brieven van een toneelgroep. Een van hen is inmiddels dood… 

Voor de fans van Richard Osman en Nicolien Mizee.

Een verbluffend slimme, moderne Agatha Christie, een ingenieuze puzzelthriller, en perfect voor fans van Wie is de Mol?
De hoofdrol van Janice Hallett is het allemaal. 

Deze detective bestaat uit de e-mails, berichten en brieven van de leden van de Fairway Players-toneelgroep. Een van hen is inmiddels dood, een ander zit in de gevangenis. Maar is dat wel de schuldige? De echte moordenaar heeft zichzelf allang verraden, en het antwoord ligt verscholen in de tekst. 

De hoofdrol
van Janice Hallett is een boek waar detectivefans hun hart bij op kunnen halen. Origineel, onderhoudend en grappig, boordevol slimme aanwijzingen en treffende beschrijvingen. Voor alle fans van Richard Osman: dit is het perfecte boek om helemaal in te verdwijnen.

De pers:

'Verbluffend slim.'
- Sunday Times

'Een gedurfd debuut: Janice Hallett laat je binnen de kortste keren in lachen uitbarsten.'
- The Times

De auteur:

Janice Hallett werkte als tijdschriftredacteur, journalist en speechschrijver. In haar vrije tijd reist ze graag: ze heeft inmiddels alle uithoeken van de wereld gezien. Op dit moment schrijft ze boeken, series en toneelstukken.
Janice’ debuut De hoofdrol won al diverse prijzen en stond wekenlang bovenaan in de Sunday Times-bestsellerlijst.

De hoofdrol reserveert u bij (de webwinkel van) uw lokale boekhandel of bij:
Bruna.nl
BookSpot
Libris
Standaard Boekhandel

Boekgegevens:

Titel: De hoofdrol
Auteur: Janice Hallett
Genre: detective
Uitgave: paperback, 480 pagina’s
Uitgever: Xander Uitgevers, verwacht 24 november 2022
ISBN: 9789401618649
ISBN: 9789401618410 (eBook)
Oorspronkelijke titel: The Appeal
NUR: 305

                                                         
(Bron info: Xander Utgevers)