vrijdag 21 juni 2019

Vandaag in de schijnwerpers: 'Brieven aan Niemand' geschreven door Ellen Speybrouck



Brieven aan Niemand

Na vijf jaar in de gevangenis gezeten te hebben wegens het bezitten van kinderporno, denkt Dylan dat hij het ergste nu wel gehad heeft. Niets blijkt minder waar. Nadat iemand een aanslag op hem heeft gepleegd stelt zijn reclasseringsambtenaar Olivia hem voor om bij haar in te trekken. Vanaf dat moment verandert alles. Dylan krijgt last van onverklaarbare aanvallen, mensen raken vermist en een traumatische gebeurtenis uit Dylans verleden wordt langzaam maar zeker naar boven gebracht. 

Kwam Dylan effectief onschuldig in de gevangenis terecht? Op wie kan Dylan nog ├ęcht vertrouwen? Meer en meer geheimen worden ontrafeld. Naarmate de suspense stijgt, wordt de lezer steeds vaker op het verkeerde been gezet, wat uitloopt in een zinderende apotheose.


• Voor de liefhebbers van Dan Brown en Michael Byrnes
• Thriller vol mysterie, spanning en een vleugje magisch
realisme.
• Deze psychologische pageturner met origineel plot is ideale
vakantieliteratuur!

(bron info: Beefcake Publishing)

De auteur:

Ellen Speybrouck (1990) woont in Roeselare en is een enorme film-, serie- en boekenfanaat. Al van kinds af verzon ze verhaaltjes die ze later ook is beginnen op te schrijven. Brieven aan Niemand (2019) is haar tweede boek.

Brieven aan Niemand koopt u bij uw lokale boekhandel of bij:

Boekgegevens
Titel: Brieven aan Niemand
Auteur: Ellen Speybrouck
Genre: thriller, misdaad
Uitgave: paperback, 382 pagina's
Uitgever: Beefcake Publishing, 27 mei 2019
ISBN: 978 94 93111 08 0
NUR: 330

Met dank aan Beefcake Publishing voor het toezenden van een recensie-exemplaar.

Geen opmerkingen:

Een reactie posten

Laat gerust een reactie achter. Dat waardeer ik. Ik zal zo snel mogelijk op de vraag of opmerking reageren. Bij voorbaat mijn dank.